Apie mus

Firma „Muzikinis Garažas“ - vienintelis ir oficialus atstovas tokių specializuotų garso aparatūros lyderių kaip Dynaudio, Hertz, Audison, Ground Zero, Helix, Brax, Morel, Focal, Proson, Dynavoice atstovai Lietuvoje. Esame oficialūs dyleriai prekinių ženklų JBL, Yamaha, Pioneer, Bose, Dali, Denon, Harman Kardon, Klipsch, Marantz, Heos, Jamo, Revel, Sonos, Cambridge Audio, Magnat, Alpine, AKG, Monster.
 
Namų, patalpų ir lauko garso sistemos ir aparatūta. Garso kolonėlės ir garsiakalbiai, namų kinas, garso stiprintuvai resyveriai, grotuvai, ausinės, ausinukai ir kiti priedai. Garso sistemų instaliacija ir projektavvimas .Importas, didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba.

Automobilių garso aparatūra, garso (audio) ir vaizdo (video) sistemos, garso stiprintuvai, garso kolonėlės ir garsiakalbiai, garso sistemų instaliacija ir projektavvimas .Importas, didmeninė, mažmeninė ir internetinė prekyba. GarsoTechnika.lt - renkantės garso kolonėlės ar garsiakalbius, skambinkit rašykite... mes padėsime. Mūsų asortimente daugiau kaip 500 rūšių kolonėlių, 27-nių žinomų firmų, kainos nuo 29 Eur iki 103.000 Eur ir apie 50 iš jų galite pasiklausyti mūsų salone gyvai. Maloniai kviečiame.
 
Firma „Muzikinis Garažas“ - siūlo ekonominės, vidutinės klasės profesionalius akustikos produktus Jūsų automobiliui. Galite neabejoti iš daugiau kaip 100 garsiakalbių modelių Jūs nesunkiai išsirinksite sau ir savo automobiliui tinkamus. Jums pasirinkti padės specialistai specializuojantys išskirtinai automobilio garso technikoje. Galime garantuoti, kad labiau kvalifikuotos pagalbos tikėtis kitur neverta.
 
Brax, Audison, Dynaudio, Sonus Fiber, Dali firmos gaminančios ir arba tik audiofilinės kokybės garsiakalbius, garso stiprintuvus ir kitas audio sistemos dalis. Bekompromisinė kokybė, HI-END audiofilinis garsas net ir pradinės kainų lygio gaminiuose pripažinta prestižinių šios srities leidinių ir specialistų, o mūsų siūlomos originalios automobilio apdailos ir instaliacijos medžiagos garantuos, kad net atlikus sudėtingą garso aparatūros instaliaciją, automobilio vidus nesiskirs nuo originalo. Be to mūsų firma atlieka net ir sudėtingų prabangių automobilių originalių audio/video sitemų patobulinimus, integraciją ar derinimą.