Apmokėjimas

Apmokėjimas

Jūsų patogumui siūlome rinktis vieną iš šių atsiskaitymo būdų:
 
Paypal - Paprastas ir greitas apmokėjimo būdas tiems, kas turi sąskaitą www.paypal.com sistemoje.
 
Grynais pristatymo metu - Atsiskaitymas kurjeriui grynais pristačius prekes į namus (tik Lietuvoje išskyrus Kuršių Neriją). Patogus būdas atsiskaityti kai nelaikote pinigų banko sąskaitoje. Kurjeris perduos Jums užsakytas prekes ir paims užsakyme nurodytą pinigų sumą. Tam, kad išvengti nesusipratimų ir nepatogumų siūlome iš anksto pasiruošti tikslią pinigų sumą, taip sutaupysite laiko ir sau ir kurjeriui. Paslaugos kaina 3 Eur.
 
Grynais salone - prekes galite atssimti ir susimokėti už jas mūsų firmos salone esančiam Kaune, Armatūrininkų g. 1, Petrašiūnuose.
 
Lizingu - prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai per SB lizingą arba Mokilizingą. Užsakius prekes ir pasirinkus tokį atsiskaitymo būdą mūsų vadybininkas susisieks su Jumis dėl papildomos informacijos reikalingos lizingo bendrovei. Turite klausimų susijusių su lizingu - prašome susisiketi su mūsų vadybininkais.
 
Banko pavedimu - Pasirinkę šį mokėjimo būdą turėsite savarankiškai atlikti pavedimą į nurodytą D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“ banko sąskaitą. Pavedimą galite atlikti prisijungę prie savo el. bankininkystės paskyros ar artimiausiame banko skyriuje. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:
 
Gavėjas: D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas
Gavėjo sąskaita: LT437044060003326133
Gavėjo bankas: AB SEB bankas
Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (reikia nurodyti užsakymo numerį kurį apmokate arba pasirinktą prekę).
 
Iškilus klausimams prašome kreiptis į mūsų vadybininkus:
 
Tel./Faks.: +370 37 310080